Futbols

Samir Nasri un Jamie Vardy Headbutt incidentam ir čivināt šķelšanās un mēs nevaram pietiekami daudz

Neapmierinošās sezonas laikā Premjerlīgā Lesteras pilsēta atguva savu sen pazudušo “varoņu” etiķeti, turpinot savu pasaku spēli Čempionu līgā. Viņu otrās kārtas triumfs pār 'Sevilla', protams, padara viņu sezonas centienus šķiet vērtīgus.

Čempionu līgas ceturtdaļfināla vieta ir viņu īpašumā, un, lai gan parastā gudrība neprognozēja, ka tad, kad šī neizšķirts tika izlozēts, Lapsa pašmāju pūļa priekšā saviļņojoši izaicināja šādu gudrību, kas, domājams, domāja, ka visu jau ir redzējis.

Kad žetoni ir samazinājušies un jūs cenšaties atgriezties mačā, ir daži spēlētāju veidi, kuri uz šo brīdi paceļas. Viņi var savākt savas komandas aiz kakla un no jauna vilkt viņus mačos, bieži vien caur milzīgiem gribas un apņēmības spēkiem.

Un, diemžēl Sevilla, ir tādi spēlētāji kā Samirs Nasri.

Nasri, kurš pagājušajā vasarā pievienojās 'Sevilla' izīrēšanai no Mančestras 'City', ir bijis lielisks savai komandai, līdz viņš dumjš nopelnīja sev otro dzelteno kartīti par galvu sitošo Vardiju, kad mačā bija atlikušas 15 minūtes.

kā sasiet vaļīgu mezglu

'Sevilla' tajā laikā bija 0: 2, taču noteikti nebija ārpus konkursa. Patiešām, ja piecas minūtes vēlāk Stīvens N'Zonzi būtu guvis vārtus no 11 metru soda sitiena, mačs būtu devies papildlaikā. Apmeklētājiem bija jāsaglabā kompozīcija, lai spēlētu vēl 15 minūtes, bet bijušais Arsenal vīrs ieraudzīja sarkano miglu un dārgi izmaksāja savai pusei.

Nasri sociālajos tīklos viņu absolūti pārcēla par savu idiotismu un saprotami. Un Vardijs neizvairījās no fanu kritikas par savu daļu strīdā. Kā ieteica atkārtojumi, Vardijs pagatavoja kontaktu, un viņu tik tikko aizkustināja.