Attiecību Konsultācijas

Sapratīs 10 cīņas tikai puiši ar karstām draudzenēm

Vīriešus skaistule bieži aizrauj. Mēs nevaram pārmest, ka esam devušies malkot, kad redzam skaistas sievietes, un nevar pārmest, ka esam virspusēji, ja runa ir par skaistumu. Mūsu smadzenes ir tik cietas - un mēs kļūstam ārkārtīgi trausli, kad redzam skaistas sievietes. Daudzi no mums atrod partnerus, kuri vizuāli apmierina, un, ja spējam viņus piesaistīt, mēs aizmirstam daudzas citas īpašības.Mēs arī esam iemācījušies, ka iepazīšanās ar skaistu sievieti var likt mums daudz cīnīties un mums uzticēties, tas nav viegli puiši! Ar viņu nav viegli tikt galā un par skaistu seju mēs daudz upurējam! Lai gan tā ir mūsu personīgā izvēle, kuru tomēr vajadzētu vainot? Turklāt mēs reti atrodam pārus, kas izskatās lieliski kopā vai ir tik izskatīgi kā viens otrs, bieži sastopamies ar pāriem, kas ir viens vai divi pakāpieni virs vai zem otra. Mēs esam iestrēguši kā nepiederošs cilvēks, lai komentētu, ka vienam no viņiem varēja būt labāk, jo viņi izskatās labāk nekā citi. Bet, kad jūs esat iestrēdzis šādā stāvoklī, jūs to zināt!

Tātad, šeit ir 10 veidi, kā mēs to izpūstam, iepazīstoties ar 10.

1) Jūs varat palikt pie viņas nepareizu iemeslu dēļ

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Excel izklaide

Jūs varat kļūt akls, pateicoties viņas izskatam, ka jūs aizmirstat (nav paredzēts puncis) jebkurus nopietnus personības trūkumus, kas viņai varētu būt. Jūs atklāsiet, ka attaisnojat faktu, ka viņa ir, piemēram, egoistiska vai neuzticīga, tikai tāpēc, lai jūs varētu palikt pie viņas. Ar visiem šiem punktiem mēs nekādā ziņā nesakām, ka vīriešiem vajadzētu izvairīties no tikšanās ar ļoti skaistām sievietēm. Šeit vēstījums ir piesargāties no sliktākajiem instinktiem, nonākot šāda veida situācijās. Jūsu ievainojamība tiks vairāk pakļauta nekā jebkad agrāk.

2) Viņas ego varētu būt problēma

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© PVR Pictures

Pasaule lieliski strādā, pastāvīgi atgādinot karstām sievietēm, cik viņas ir karstas. Jā, viņa to jau ir dzirdējusi. Viņa par to nerimstoši dzird kopš 18 gadu vecuma (un, iespējams, arī iepriekš). Tas var radīt neierobežotu skaitu ietekmi uz sievieti, bet viens efekts ir tāds, ka viņai varētu būt uzpūsts ego. Iespējams, jūs to neapzināsieties, kamēr neesat iesaistījies savās attiecībās, taču nevar kļūdīties ar kādu, kurš ir pilnīgi pārliecināts, ka visus apkārtējos - arī jūs - sita.3) Jūs būsiet nedrošs

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Eros International

Kā būtu, ja sliktā rakstura sautējumam pievienotu nedrošības domuzīmi, kamēr mēs to darām? Sievietēm nekas nav tik pievilcīgs kā vīriešu nedrošība, tāpēc tas var būt jūsu attiecību nāves cienītājs. Vai neesat pārliecināts, vai viņa ir jūsos? Lieliski, tas, iespējams, nozīmē, ka jūsu uzvedība radīs apstākļus pašpiepildītam pravietojumam.

4) Jums būs grūti viņai uzticēties

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Twitter

Tas nav pārdomas par viņu - tas viss esat tu, draugs. Viņa var būt godīga pret vainu, taču, visticamāk, jūs cīnīsieties ar uzticības jautājumiem, ja viņa ir satriecoša. Ja jūs vēl neesat to izdarījis, šeit varētu būt redzama ikviena jūsu mazākā īpašība. Greizsirdība, otrā minēšana - vai tā nav tā lieta, par kuru mēs vienmēr sūdzamies, kad runa ir par mūsu draudzenēm? Nu, galdi var arī pagriezties jums.

kā sākt uguni bez gāzes

5) ar jums būs viegli manipulēt

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Twitter

Nevienmērīga jaudas dinamika kādā brīdī nomoka gandrīz visas attiecības, bet jo īpaši šādas attiecības. Viena lieta ir mēģināt viņai izpatikt, bet vai tu kādreiz saki nē? Sākumā būdams piekāpīgais draugs jutīsies kā pareizi rīkoties, bet galu galā tas izraisa aizvainojumu.6) Cilvēki pieņems, ka viņa vēlas tevi par tavu naudu

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Imgur

Kamēr vīrieši mēģina pacelt mēli no grīdas, bet sievietes meklē viņas trūkumus, pie kuriem apstāties, viņi vienmēr sāks runāt par viņu un puisi, ar kuru viņa ir kopā (tas esat jūs). Diemžēl pirmā lieta, ko viņi, iespējams, pieņems, ir tas, ka esat ielādēts. Nav svarīgi, vai tas patiešām ir gadījums, kad cilvēki mīl tenkot.

7) Viņas klātbūtnē neviens tevi nepamanīs

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Excel izklaide

Dažiem puišiem tas ir ieguvums, nevis slazds. Bet tas tomēr ir dzīves fakts - cilvēki tevi blakus viņai nepamanīs. Jūs izgaistat fonā aiz viņas mirdzuma. Sliktākais scenārijs: cilvēkiem būs jautājums, ko viņa dara ar tādu parastu puisi kā jūs.

8) Jūs kļūsiet greizsirdīgs un īpašniecisks

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Reuters

Puiši ar milzīgu pašnovērtējumu, varbūt tas neattiecas uz jums. Bet mums visiem iekšpusē slēpjas neliela greizsirdība, un, ja jūs nekad iepriekš to neesat saskāries, jūs, iespējams, vienreiz tiksieties ar kādu ļoti skaistu sievieti.

9) Jūs cīnīsieties ar puišiem, kurus jūs pat nezināt

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Twitter

Dažreiz jūs pat varat atrasties viena šāda vīrieša mēģinājuma tuvumā. Ja jūs esat kā daudzi puiši, var būt grūti ignorēt puisi, kurš nevēlamu uzmanību pievērš savai biedrenei. Un atkarībā no šī puiša rakstura lietas var saasināties. Kam vajadzīgs šāds stress?

10) Jūs bieži dzirdat frāzi: Ko viņa jūsos redzēja

Cīņas sapratīs tikai puiši ar karstām draudzenēm© Twitter

Cilvēki saka to, kas viņiem ir jādara, un jūs varat to nepārtraukti ignorēt, bet cilvēki jums to daudz saka, ka ko jūs darījāt, lai viņu dabūtu, vai arī jūs neesat viņu pelnījis, vai viņa galu galā iet. Un jūs izvairāties no viņiem, sakot, ka jūs esat daudz kas vairāk nekā vienkārši izskatīgs ”, un viņi par jums tikai pasmiesies. Tas jūs kaitina, bet jūs ar to nodarbojaties!

garšvielu čuguna holandiešu krāsnis

11) Jūs uztrauksieties par to, ka citi puiši mēģina gulēt ar viņu

Domājot par to, cik ātri jūs mēģinājāt iegūt viņas numuru, vai jūs pat varat viņus vainot? Nav svarīgi, cik liela uzticība jums ir starp jums. Zināms, ka būtībā visur, kur viņa dodas, puiši radīs attaisnojumus, lai ar viņu runātu.

Ko tu par to domā?

Sāciet sarunu, nevis uguni. Izlieciet ar laipnību.

publicēt komentāru