Futbols

Pēc visu laiku La Liga rekordu pārsniegšanas par sarkanajām kartītēm Serhio Ramoss kļūst par 'netīrāko aizsargu'

Lielisks līderis, fantastisks centra aizsargs un neapstrīdams Santjago Bernabeu talismans, Serhio Ramoss gadu gaitā ir bijis viens no svarīgākajiem Madrides 'Real' uzstādījumiem. Viņa popularitāte ir nepārspējama, kas arī izskaidro dūšīgo algu, kuru viņš izvelk katru nedēļu. Bet, lai gan madridieši viņu slavē kā savu patieso līderi, Ramosam ir puse, kas ik pa brīdim aizēno viņa sniegumu.

Apzināts vai nē, viņa roku cīņa pret Mohammed Salah pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā pret Liverpool bija izraisījusi milzīgu pretreakciju futbola līdzjutējiem visā pasaulē. Šķiet, ka Madrides kapteinim uzvaras - ne tikai spēle, bet arī katra cīņa - ir viss. Un tie, kas viņu ir redzējuši darbībā, piekrīt, ka spānim nav iebildumu, ka viņš mazliet sasmērējas, burtiski daudzos gadījumos.

Sergio Ramos kļūst par

Par to liecināja Losandželosas nesenā tikšanās ar La Liga pret Žironu. Ja Madrides 1-2 zaudējums vismazāk labvēlīgajam klubam nāca kā pārsteigums, Ramosas sarkanā kartīte 90. minūtē vēl vairāk uzrakstīja viņu likteni. Madrides centra aizsargam tika piešķirta dzeltena kartīte par bumbu laukuma iekšpusē, un tā rezultātā viesiem 64. minūtē tika piešķirts sods.

Pēc 20 minūtēm spēles izlīdzināšanas Žirona nokļuva priekšā, izmantojot skaistu Portu sitienu. Tā kā mājiniekiem sekoja vārtu guvums, mājinieku līdzjutējiem 90. minūtē tika dots vēl viens trieciens, kad Ramosam tika pasniegta viņa otrā dzeltenā kartīte par Džironas spēlētāja Krištiana Stuani iesitīšanu vēl vienā sliktā un nevēlamā pārkāpumā.

Pateicoties savai sarkanajai kartītei, Ramoss iegravēja savu vārdu vēstures grāmatās, lai iegūtu La Liga ierakstu, kuru viņš drīz nevarēs aizmirst. Pateicoties jaunākajām izspēlēm, Ramosam tagad ir 20 sarkanās kartītes uz viņa vārda Spānijas līgā - lielākoties jebkurš La Liga futbolists. Viņš arī kļuva par vienīgo Madrides 'Real' spēlētāju, kurš līdzšinējā karjerā saņēma 25 sarkanās kartītes.

Ja viņa sarkanā karte atstāja Madrides 'Real' neapmierinātu, Ramosa komentāri pēc spēles vēl vairāk parādīja viņa kļūdaino spēles izpratni. 'Skatoties uz rezultātu, es melotu, ja teiktu, ka nepiespiedu, tas nav pretinieka nenovērtēšana un neuzskatīšana, ka sērija ir beigusies, bet futbolā jums jāpieņem smagi lēmumi,' Real Madrides kapteinis teica.