Futbols

Lionela Mesi apsildāmā apmaiņa ar Joao Fēliksu rada smieklīgas čivināt mēmas

Pēc tam, kad Tonija Kroosa sensacionālie stūra sitiena vārti pāršalca sociālos medijus, Spānijas superkauss atkal kļuva par pilsētas runu pēc Madrides Atletico uzvaras ar 3: 2 pār Barselonu 10. janvārī. Pēc tam, kad Koķe atklāja rezultātu 'Atletico' labā, Lionels Mesi 51. minūtē panāca 'Barcelona' ar vienādiem nosacījumiem.

ēdienreizes aizstājējstieņi svara zaudēšanai

Vienpadsmit minūtes vēlāk Antuāns Grīzmans ar vēsu finišu redzēja, ka Barcelona izvirzījās vadībā ar 2: 1, kas sākotnēji šķita pietiekami labs, lai apsteigtu savus kolēģus. Bet, pretēji izplatītajai izpratnei, Atletico atgriezās garā ar veiksmīgu Alvaro Morata soda sitienu, pirms uzvaru 86. minūtē guva Andžels Korrea.

Kamēr izcila Djego Simeones vīriešu atgriešanās piesaistīja savu fanu iztēli, tieši karstā mesi starp Messi un Joao Fēliksu kļuva par lielu diskusiju tematu sociālajos medijos. Pagājušajā vasarā no 'Benfica' izlauztais portugāļu brīnumbērns pirms puslaika ar 0: 0 strupceļu izlika kvadrātu ar Barselonas kapteini Mesi.

Divas La Liga zvaigznes bija redzamas, pārmainot dažus vārdus, pirms Barselonas aizsargs Žerārs Pikē metās atdalīt pāri. Tikai dažus mirkļus vēlāk citi Barselonas spēlētāji pārņēma Fēliksu, jo laukumā turpināja pieaugt spriedze. Bijusī Liverpūles zvaigzne Luiss Suaress arī iesaistījās šķietami kārtējā karstajā spļāvienā, pirms citi spēlētāji no abām pusēm iesaistījās, lai nomierinātu lietas.

Fēlikss arī mača sākumā bija zaudējis savaldību, kad Džordi Alba pieskārās viņa sejai, mudinot „Atleti” jaunieti uzsist Barcas kreisās malas aizsargam. Lai gan mēs nekad neuzzināsim, kas noveda pie karstās apmaiņas starp Fēliksu un Messi, tas netraucēja futbola faniem to izmantot kā iespēju radīt jautras mēmes.