Futbols

Krištianu Ronaldu nekaunīgi ņirgājas par Garetu Beilu pēc viņa uzvarētās spēles

Pirms šīs sezonas kārotā Čempionu līgas fināla uz Krištianu Ronaldu un Mohamedu Salahu tika skatīti kā uz zvaigžņu spēlētājiem, kuri potenciāli varētu pagriezt straumi par labu savām attiecīgajām komandām Kijevā. Kad Madrides 'Real' un 'Liverpool' slēdza ragus, Salahas izgājienu pārtrauca neveiksmīga trauma, liekot daudziem uzskatīt, ka tas, iespējams, bija Ronaldu nakts. Bet tā nebija.

Salāha aiziešana no laukuma pavēra izredzes Madrides 'Real' komandai, taču Ronaldu acīmredzami neatpalika. Viņš 74. minūtē palaida garām izšķirošo iespēju gūt vārtus savā pusē pēc tam, kad Endijs Robertsons veica lielisku cīņu, lai noraidītu portugāļus. Viņš bija labi atzīmēts un bieži centās atrast vietas Liverpūles aizsardzībā.

Bet, kamēr Ronaldu centās izpildīt savus rēķinus, viņa komandas biedrs Garets Beils pārspēja cerības ar izcilu sniegumu. 61. minūtē ierodoties Isco labā, Beils atjaunoja Madrides pārsvaru ar gravitāciju izaicinošu 'velosipēda sitienu', kas tika tieši uz vārtu augšējo kreiso stūri.

Viņa ievads ievadīja spēles tempu, savukārt Beila piespēle padarīja Madrides kustības ātrākas. Pēc tam, kad viņš bija izvirzījis savu sānu priekšā, velsietis guva savus otros vārtus un ar pārdrošu 35 jardu sitienu noslēdza spēli ar 3: 1 Los Blancos labā. Cilvēkam, kurš sagrieza neapmierinošu figūru pēc tam, kad šosezon viņu galvenokārt izmantoja kā aizstājēju, Beila sniegums Madridi ne tikai virzīja uz 13. Čempionu līgas titulu, bet arī apklusināja viņa kritiķus.

Kamēr visi, kā saprotams, gāja par Bale individuālo spožumu virsotņu sadursmē, it īpaši viens vīrietis nešķita iespaidots. Ronaldu, kurš pats šīs sezonas sākumā ceturtdaļfinālā guva “velosipēda sitiena” vārtus pret “Juventus”, apgalvoja, ka Čempionu līga ir jāpārdēvē, jo viņš svinēja savu piekto UCL uzvaru.

Krištianu Ronaldu

holandiešu krāsns ābolu pīrāga recepte

Atbildot uz jautājumu, vai viņam nav bijis vilšanās par nespēju gūt vārtus kārotajā finālā, kad Garets Beils pretendēja uz uzmanības loku par viņa sitienu ar galvu, Ronaldu apdullināja visus, atbildot: 'Kas? Varbūt Čempionu līgai vajadzētu nomainīt nosaukumu uz CR7 Čempionu līgu. Kam ir vairāk Čempionu līgas titulu un vairāk vārtu? Esmu uzvarējis piecās spēlēs un atkal esmu labākais vārtu guvējs, tāpēc nevaru būt skumjš.

Nespējot gūt vārtus agrāk, Ronaldu arī 85. minūtē bija manāmi satraukts, kad Beils, nevis nododot bumbu CR7, izdarīja savu hat-trick, lai tikai Lovrens izdarītu brīnišķīgu pēdējā cilvēka cīņu, lai galu galā noliegtu velsieti. Piedāvājam ieskatu, ko fani domā par Beila sniegumu un Ronaldu flopšovu: