Futbols

Visas acis vakar vakarā atradās Brazīlijas Neimārā, bet tas bija Edens Hazards, kurš vēsturi veidoja Beļģijai

Naktī, kad Brazīlijas zvaigznes Neimara Jr teātra spēles tika rūpīgi pārbaudītas, Beļģijas kapteinis Edens Hazards vadīja savu tautu līdz Pasaules kausa izcīņas pusfinālam, kad viņi Kazaņas arēnā ar 2: 1 uzvarēja piecu laiku čempioni Brazīliju. . Tas bija izcils un ekstravagants Sarkano Velnu demonstrējums ar bīstamību, kas bija visu pozitīvā virzība uz priekšu.

Visas acis bija Brazīlijā

Fernandinho vārti ļāva Beļģijai izvirzīties vadībā, ko vēlāk dubultoja Kevina De Brujena perfekti realizētais metiens Alissona Bekera vārtu tālajā stūrī. Eiropas tauta devās puslaikā ar divu vārtu spilvenu, līdz 76. minūtē Renato Augusto uz pusi samazināja deficītu, taču ar to bija par maz, jo Brazīlijas cerības uz Pasaules kausu beidzās ar vilšanos.

Jo īpaši Neimāram tās bija futbola spēles, kurās visa valsts cerēja uz viņu sagādāt talismana cienīgu sniegumu. Bet beigās dažiem faniem bija asaras. Dienvidamerikas tauta bija ieradusies turnīrā ar pārliecību un optimismu, un Neimāra atgriešanās pilnā sagatavotībā visai tautai atkal ticēja. Tomēr, tāpat kā visai kampaņai, Parīzes-Senžermēna skatuves amats bija galvenais spēles sarunu punkts.

Runājot par kontrastējošiem displejiem, Neimara beļģu kolēģis Hazards visu vakaru Kazaņā skanēja dziesmā. Menedžeris Roberto Martinezs bija devis Marouane Fellaini sākumu vidējā vidējā līnijā līdzās Akselam Witselam un Kevinam De Bruyne tika dota priekšroka spēlēt uzbrukumā kopā ar Romelu Lukaku un Hazard. 'Chelsea' vīrietis fantastiski labi nostājās rindā ar bijušajiem kluba biedriem un izveidoja savu uzbrukuma meistarklasi. Tas bija sniegums, kas salīdzināja ar Zinedīnes Zidanes bez piepūles mirdzošo izrādi pret to pašu pretinieku vēl 2006. gadā. Ja viņš turpinās ar tādu pašu nojautu un ģēniju, Hazarda turnīrs varētu beigties ar to, ka viņš pacels spēles visdārgāko īpašību - Pasaules kausu. .