Futbols

5 visvairāk pazemojošie zaudējumi futbola vēsturē, kas mums lika justies žēl par zaudējušo komandu

Iespējams, ka viens no populārākajiem sporta veidiem visā pasaulē ir futbola tendence cilvēkus satuvināt neatkarīgi no viņu rases, kultūras vai valsts. Neatkarīgi no tā, vai svinēt uzvaru vai sērot par zaudējumu, skaistā spēle līdzjutējiem turpina radīt emocijas, kā neviens cits.

Sākot ar klubu futbolu un beidzot ar starptautisko skatuvi, šis sports ir atradis uzvalkus visā pasaulē. Tas var atstāt līdzjutējus sakāvē ar asarām un likt viņiem uzvarā izlēkt no savām vietām. Lai gan tas turpina izklaidēt līdzjutējus, futbols kā sports ir kalpojis arī par lielisku platformu cilvēkiem, lai pārvarētu pazemīgos sākumus un atrastu savu dzīves mērķi.

Vispazemojošākie zaudējumi futbola vēsturē, kas mums lika justies žēl par zaudējušo komandu © Netflix

kur var nopirkt elektrolītu tabletes

Neskatoties uz to, ka viss ir tik labi, futbols, kā liecina gadu gaitā, reizēm var būt arī nežēlīgs.

Kamēr uzvarētāji laukumā tiek sveikti un cildināti par viņu varoņdarbiem, zaudētāja komanda bieži piesaista kritiku un nonāk zemākajā starpības posmā. Dažos gadījumos ir pamanīts zaudējuma pazemojums, kas zaudējušos spēlētājus un viņu līdzjutējus atstāj asarās.

Pārskatot šos grūtos laikus, šeit ir apskatīts 5 pazemojošākie sakāves futbola vēsturē, kas visiem lika žēl zaudējušo komandu:

Holandietis Maulings Spānijai (5-1)

Spānija bija apspēlējusi noturīgas Nīderlandes izaicinājumus cieši noslēgtā finālā, lai 2010. gadā iegūtu kāroto FIFA Pasaules kausu. Bet četrus gadus vēlāk valdošie čempioni nezināja, ko holandieši viņiem plānoja, aizslēdzot ragus. grupas posma sadursme 2014. gada pasaules kausa izcīņā.

Stefans de Vrijs mēģināja tikt galā ar Djego Kostu un piesprieda Spānijai priekšlaicīgu sodu, kuru realizēja Ksabi Alonso, lai izvirzītu viņu vadībā. Čempionu aizstāvēšanas pārsvars nevarēja ilgt ilgi, jo Robins van Pērsijs ieguva 15 jardu niršanas cilpu galvu, lai izlīdzinātu procesu 1-1.

Otrajā puslaikā Arjens Robens pirmo reizi mačā izvirzīja savu komandu priekšā. Drīz De Vrijs atrada izpirkumu par savu pirmā puslaika kļūdu pēc tam, kad ieguva sitienu ar galvu, panākot 3: 1 Nīderlandes labā. Vēlāk gan Van Pērsijs, gan Robens guva savus otros vārtus mačā, atstājot Spāniju sarkanā sejā pie rezultāta 5-1 - vissliktākā, kas pasaules čempionātā tika nodarīta valdošajiem čempioniem, un vissliktākā neveiksme, ko Spānija piedzīvoja 51 gada laikā.

Stoke pamet Liverpūles sarkano seju (6: 1)

25. maijs ir datums, kas joprojām ir dārgs Liverpūlei un tās atbalstītājiem. Un kāpēc gan ne? Tajā pašā datumā Liverpūle uzvarēja Menhengladbahas 'Borussia', lai 1977. gadā izcīnītu Eiropas kausu, un uzvarēja 'AC Milan', lai 2005. gadā uzvarētu Čempionu līgā.

Bet, lai gan 25. maijs ir datums, kas iemantots katra Liverpūles līdzjutēja atmiņās, 24. maijs ir tāds, kuru viņi ir centušies tīrīt no savas kolektīvās sirdsapziņas.

Šajā dienā sarkanie ir aizvadījuši tikai trīs sacensību spēles. Viņi 1947. gadā ar 2: 1 pārspēja Arsenal. 2009. gadā ar 3: 1 tika pieveikta Tottenham Hotspur. Un 2015. gadā viņi devās uz Stoke City, lai izturētu pazemojumu, kas joprojām ir ērkšķis kluba bagātīgajā mantojumā. Stoks pirmajā puslaikā guva piecus vārtus, izmantojot Mame Biramu Dioufu, kurš guva breketu, Džonatanu Voltersu, Čārliju Adamu un Stīvenu Nzonzi.

Stīvens Džerards, aizvadot savu pēdējo spēli, 70. minūtē ieguva mierinājuma vārtus, taču ne velti, kad Pīters Kroučs panāca 6: 1, sešpadsmit minūtes vēlāk. Viss, kas varēja noiet greizi, Liverpūlei bija nepareizs.

Drūma sezonas beigas, kas pēc aizraujošā titula izaicinājuma iepriekšējā gadā bija redzējusi, kā sarkanie izkļuva no labāko četrinieka, zaudēja gan Līgas kausa, gan FA kausa izcīņas pusfinālā un nespēja tikt tālāk par čempioniem Līgas grupu turnīrs un pirmā izslēgšanas kārta Eiropas līgā.

Vācija Steamroll Brazīlija (7-1)

Pasaules kausa rīkošana futbola valstij bieži ir devusi papildu priekšrocības. Aizraušanās un milzīgais mājas līdzjutēju skaits patiešām darbojas kā iedvesmas avots un motivē komandu pārvarēt savus pretiniekus. Iespējams, tā jutās Brazīlijas izlase, kad 2014. gada Pasaules kausa pusfinālā aizslēdza ragus ar Vāciju.

Bet, ņemot vērā pašmāju līdzjutēju šausmas, Vācija izšķīra Brazīlijas aizsardzību, tikai sešās minūtēs sagraujot četrus vārtus. Rezultātu spēles 11. minūtē atklāja Tomass Muellers, pirms Miroslavs Kloze (23 '), Tonijs Krooss (24', 26 ') un Sami Khedira (29') atrada vārtu aizmuguri, nododot Vācijai 5: 0 vadību. Puslaiks.

Otrajā puslaikā Vācija, ņemot vērā viņu neticamo pārsvaru, nedaudz atvieglojās. Bet Andrē Šurls nedeva mājiniekiem atelpu, jo viņš 10 minūšu laikā divreiz meta pa vārtiem, lai rezultāta rādītājs uz tāfeles būtu 7-0. 90. minūtē Oskara gūtie vārti bija vienīgais mierinājums Brazīlijai, kas galu galā zaudēja ar 7: 1 - lielāko sakāvi starptautiskajā mačā kopš 1920. gada.

holandiešu krāsns vistas enchilada kastrolis

ASV sievietes nojauc Taizemi (13-0)

Pazemojošās sakāves attiecas ne tikai uz vīriešu futbolu. Kā izrādījās, 11. jūnijā Taizemes sieviešu izlase piedzīvoja savus zemākos mirkļus starptautiskajā futbolā, kad viņi 2019. gada FIFA pasaules kausa izcīņā sievietēm plosījās niknās Amerikas Savienoto Valstu (ASV) puses rokās.

Rezultātu ASV komandā ar izcilu finišu 12. minūtē atklāja Alekss Morgans. Roze Lavela 20. minūtē atrada vārtu aizmuguri, bet Lindsija Horana 32. minūtē sita trešos vārtus, kad Austrālija puslaikā izvirzījās vadībā ar 3: 0. Tas bija otrais puslaiks, kas izrādījās pārāk dārgs Taizemes komandai, kas galu galā ielaida pat 10 vārtus pirms finālsvilpes.

Izrādījās, ka absolūti nojaukts, Alekss Morgans piecas reizes guva divus vārtus pa diviem vārtiem Lavelle un Samantha Mewis, jo tādi vārdi kā Horan, Megan Rapinoe, Mallory Pugh un Carli Lloyd arī ieguva savus vārdus uz rezultātu tabulas.

Taizemei ​​neaizmirstamā dienā ASV puse izcīnīja uzvaru ar 13: 0 - lielāko uzvaru robežu FIFA Pasaules kausa vēsturē (vīriešiem un sievietēm).

ūdenskritumi, netālu no st George George utah

Austrālijas decimālā amerikāņu Samoa (31-0)

Amerikāņu Samoa, kas tiek uzskatīta par vienu no pasaules vājākajām futbola komandām, savā kvalifikācijas spēlē 2012. gada FIFA pasaules kausa izcīņā nekad negribēja izredzes pret Austrāliju. Bet 2001. gada 11. aprīlī tas, kas galu galā izvērsās Starptautiskajā sporta stadionā Kofhārborā, bija tikai slaktiņš.

Izrādījās absolūta nojaukšana, Austrālija, neskatoties uz diezgan viduvēju komandu, saplosīja opozīcijas aizsardzību gabalos. Pēc tam, kad pirmās deviņas minūtes viņš tika turēts bez vārtu guvuma, Kon Boutsiāns 10. minūtē izvirzīja Austrāliju priekšā ar vārtu guvumu. Divas minūtes vēlāk Ārčijs Tompsons panāca 2: 0 Aussies labā. Un pārējais ir vēsture.

Tompsons maču pabeidza ar pārsteidzošiem 13 vārtiem, kas ir starptautisks rekords, līdzās Deividam Zdriličam, kurš guva astoņus punktus, lai palīdzētu Austrālijai noslēgt uzvaru ar 31: 0 - lielāko uzvaru starpību, kāda jebkad reģistrēta starptautiskajā mačā.

Tāds bija rādītājs, ka tas izraisīja noteikumu maiņu starptautiskajā futbolā, jo FIFA Okeānijā ieviesa priekšsacīkstes, lai izvairītos no šādas komandas pazemošanas.