Futbols

5 neticami statistikas dati no Portugāles pret Spāniju vakar vakarā, kas pierādīja, cik lieliska spēle tā bija

Tā bija vakar vakarā Sočos demonstrētā Krištianu Ronaldu izrāde. Viņš ieguva hat-trick pret Spāniju, komandu, pret kuru viņš nekad nebija guvis vārtus. Ar sodu, metienu no soda laukuma un brīvsitienu 33 gadus vecais spēlētājs paziņoja par agrīnu pretendentu uz Zelta zābaku 2018. gadā. Šeit ir 5 rekordi, kas uzstādīti, kad Ibērijas sāncenši spēlēja savu atklāšanas spēli grupā B:

Spānijas iesāktais atklāšanas spēļu rekords turpinās

Spānija ir vai nu zaudējusi, vai arī nospēlējusi pēdējās trīs atklāšanas spēles Pasaules kausa izcīņā, ieskaitot 2018. gadu. 2014. gadā Nīderlande zaudēja neticami ar 5: 1 pret Nīderlandes komandu, kurai bija šie īpašie Van Persie vārti un Robens nolaupīja spārnus. Četrus gadus iepriekš viņi zaudēja Šveicei ar gūtiem vārtiem un turpināja kļūt par vienīgajiem pasaules čempioniem, kas zaudēja savu atklāšanas spēli.

Ātrākie Portugāles vārti kopš 1966. gada

Ronaldu 4. minūtes soda sitienu pārveidošana bija visu laiku ātrākais Portugāles vārtu guvums Pasaules kausa izcīņā kopš 1966. gada. Pirms 52 gadiem Hosē Augusto vārtus guva jau pirmajā minūtē, uzvarot ar 3: 1 pret Ungāriju, turnīrā, kurā leģendārā Eusebio vadībā viņi palika trešie.

Pirmais neizšķirts 3-3 kopš 2002. gada

Spēle Sočos noslēdza neizšķirtu 3: 3 starp Spāniju un Portugāli, un tas notika pirmo reizi kopš 2002. gada. Toreiz Urugvaja un Senegāla grupu turnīrā nospēlēja neizšķirti 3-3, Āfrikas pusei turpinot iekļūt ceturtdaļfinālā.

Ronaldu ir vecākais spēlētājs, kurš guvis hat-trick

33 gadu un 130 dienu laikā Portugāles zvaigzne apsteidza Nīderlandes uzbrucēju Robu Rensenbrinku, kuram bija 31 gads, kad viņš 1978. gadā guva hat-trick pret Irānu. Ronaldu tagad ir ieguvis 51 karjeras hat-trick un arī Pasaules kausa izcīņas 51. hat-trick. .

Madrides 'Real' ir pirmā divdesmit gadu laikā

Nacho Fernandezs, kurš guva Spānijas trešos vārtus, ir pirmais Madrides 'Real' spēlētājs, kurš Pasaules kausa izcīņā kopš 1998. gada vārtus guvis Spānijas labā ārpus lodziņa. Kurš tad bija cilvēks, kurš to izdarīja? Pašreizējais Spānijas treneris Fernando Hierro.